Jam 2017

Anadolu Jam, Türkiye’nin her köşesinden, sosyal, ekolojik, ekonomik değişime ya da bireysel dönüşüme niyeti olan, 18 yaş üstü 30 kişiyi 7 gün için, 23-30 Ağustos 2017 tarihlerinde Her yerde Sanat Derneği, (Sirkhane) Mardin’de bir araya getirecek. Bu yedi günde birbirinden bir çok anlamda (etnik, sosyal, dini, kültürel, ekonomik, vs.) farklı bireyler yan yana gelerek, çeşitlilikleriyle topluluk oluşturmayı deneyimleyecek.

Bu formu doldurup 1 Temmuz 2017 tarihine kadar bize gönderin. Başvuru sonucunuz ile ilgili olarak, 23 Temmuz haftasından itibaren sizi bilgilendireceğiz.

Bu etkinliğin tabiatı ve bizlerin sizi biraz daha iyi tanımak istememizden dolayı, bu başvuru formu genellikle karşılaştığınız başvuru formlarından biraz daha uzun ve detaylı bilgi istiyor. Katılımın esas olduğu Jam, her bir katılımcı için farklı şeyler ifade ediyor, çünkü Jam katılımcıların kişilikleri ve varlıklarıyla Jam oluyor, anlam buluyor. Bu yüzden formda dilbilgisi doğruluğu ya da süslü cümlelerden öte sizin kim olduğunuzu, ne hissettiğinizi duymak ve şeffaflık bizim için daha önemli.

Sizin ne kadar detay vermek istediğinizle alakalı olarak biraz uzun sürebilecek, önemli bir adım bu. İsterseniz çayınızı kahvenizi alın, isterseniz ilham aldığınız bir yere konumlanın ve düşünmeye, yazmaya, paylaşmaya başlayın. Şimdiden ellerinize sağlık!

Başvuru Formu >>

 

Leave a Reply